[חדש בישראל] מכשיר המאפשר לאבחן מטופלים באופן מותאם אישי ולגלות את היעילות או הרעילות של תרופות למטופל, וזאת ברבע שעה בלבד

סטארט אפ ישראלי מטבריה מציג מכשיר טרום אבחון מהפכני המשפר ב-157% את יכולתם של מרפאים אלטרנטיביים לאבחן ולאזן מטופלים בתהליך מהיר, מדויק וזול, ואף מוסיף להם יכולות חדשות של גילוי מוקדם

מה השיטה שלהם, ולמה היא מוצלחת כל כך? יצאנו לבדוק.

אם אתה מטפל ברפואה משלימה, דיאטנית או נטורופת שמטפל בעזרת תוספים או תזונה, אני מאוד מקווה ששמעת על ״ביו רמבם״ – מכשיר מהפכני לאבחון פציינטים.

מתי בפעם האחרונה יכולתם לומר למטופל שלכם לאכול פחות סלמון  או שוקולד, או להגביר את רמת משק המים בגוף כדי למנוע נזק עתידי אפשרי? ואף יותר מכך, איך עוד ניתן לעשות את זה לא ע”י טבלאות של כמויות מומלצות המבוססות על סטטיסטיקה, אלא ע”י בדיקה אישית פרטנית של המטופל המותאמת לגופו שלו?

התשובה כאן – הסטרטאפ “ביו רמב”ם” מוציא בימים אלו מכשיר חדשני בשם BR17, המסוגל להביא לכל קליניקה יתרון משמעותי עקב היותו קל לשימוש, אינו מצריך תשאול מוקדם, ודורש מעט מזמנו של המטפל. 

המכשיר הזה מביא איתו בשורה של רפואה מותאמת אישית. הוא משנה מהותית את תהליכי האבחון וכתוצאה מכך את אפשרויות הטיפול במטופלים שנבדקים בעזרתו.

המכשיר ממצב עצמו עם תמחור נמוך מאוד, וזה הופך אותו לנגיש לכל מטפל שיחפוץ בכך.

כמו כן זהו המכשיר היחיד המשתמש באבחון שנעשה דרך רשת האינטרנט. זוהי הפשטה ניכרת של המכשיר התורמת מצד אחד למחירו הזול, ובמיוחד לנגישות ועדכניות של תהליכי האבחון, כולל האפשרות שכל מטופל יכול לעיין בתוצאות שלו בכל עת, מכל מקום.

עוד שמענו, שלבדיקה במכשיר יש יתרונות רבים על בדיקות דם שגרתיות: היא גם לא פולשנית (אין דקירות), גם אין צורך לצום, וגם יש תוצאות מיידיות.

במיוחד ניתן בעזרתו לחזות רגישויות של הנבדק לחומרים, תרופות, מאכלים וכו’, וכן מגמות בפגיעה בבריאות הגוף. בפרט מעניין שרגישויות ומגמות אלו אינן מתגלות בבדיקות רגילות. 

Biorambam BR-17

אולי יעניין אתכם גם

Elementor #26749

[חדש בישראל] מכשיר המאפשר לאבחן מטופלים באופן מותאם אישי ולגלות את היעילות או הרעילות של תרופות למטופל, וזאת ברבע שעה בלבד סטארט אפ ישראלי מטבריה

ניטור טיפולי אלקטרוליטי ממוחשב

הטכנולוגיה של חברת ביורמבם מסייעת למטפל להתאים את הטיפול האופטימלי למטופלים. מכיוון שבני אדם שונים זה מזה ישנם מטופלים רבים אשר אינם מגיבים היטב לטיפול

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד