ניטור טיפולי אלקטרוליטי ממוחשב

הטכנולוגיה של חברת ביורמבם מסייעת למטפל להתאים את הטיפול האופטימלי למטופלים.

מכיוון שבני אדם שונים זה מזה ישנם מטופלים רבים אשר אינם מגיבים היטב לטיפול במינון הסטנדרטי המומלץ להם. ישנם גם מטופלים שכלל לא יגיבו לטיפול ואחרים עשויים להגיב באופן הצפוי בהתחלה ולאחר תקופה מסויימת יאבדו את היתרון הטיפולי. מגוון האפשרויות האלה ידועות ונפוצות ברפואה הקונבנציונלית וכמו כן ברפואה המשלימה. 

  • במידה והמינון הביולוגי נמוך מדי המטופל לא יקבל תועלת קלינית ועשוי לפתח סיבולת לטיפול התרופתי. במקרה כזה הרופא או המטפל עלול להגדיל את המינון שלא לצורך.
  • במידה והמינון גבוה מדי עלול המטופל לפתח תופעות לוואי בלתי  רצויות.

מכאן שהתאמת הטיפול המדוייק הופכת להיות משימה מאתגרת. חברת  ביורמבם חקרה ומצאה כי המדידה של התגובה האלקטרוליטית מאפשרת לקבוע את

החלון הטיפולי  ( Therapeutic Window )  ולהתאים לכל מטופל את הרמה הטיפולית המומלצת ביותר עבורו.

מעקב ובדיקה תקופתית באמצעות המכשיר של ביורמבם יהפכו את הטיפול  למיטבי תוך מניעת תופעות לוואי בלתי רצויות. תהליך זה יסייע לגוף לפעול  בצורה היעילה ביותר.

בין היתר, היתרונות של הטכנולוגיה במכשיר שלנו נובעים מכך שהוא מתמקד בעקרונות הבאים:

עקרונות יסוד בפרמקולוגיה (Basic Principles in Pharmacology)

ביורמבם: ניטור טיפולי אלקטרוליטי ממוחשב כולל פרוטוקול מדויק המודד את התגובתיות הביולוגית במערכת הגופנית. זה מתבצע בפרקי זמן ספציפיים,  לפני הטיפול ובמהלכו. לאחר הבדיקה עצמה ישאל המטפל שאלות לגבי  הסימפטומים מהם המטופל סובל בכדי לאמת את הנתונים והתוצאות שהתקבלו בבדיקה.

אנו צופים כי ניטור טיפולי ביורמבם יהפוך במהרה לתקן הזהב עבור מטופלים הנוטלים תרופות, תוספי תזונה, וויטמינים ומינראליים. הוא יהיה כלי אבחוני נוסף וחשוב שכל רופא או מטפל אלטרנטיבי ייעזר בו כדי להבטיח  את “הטיפול היעיל ביותר” למטופל.

אולי יעניין אתכם גם

Elementor #26749

[חדש בישראל] מכשיר המאפשר לאבחן מטופלים באופן מותאם אישי ולגלות את היעילות או הרעילות של תרופות למטופל, וזאת ברבע שעה בלבד סטארט אפ ישראלי מטבריה

ניטור טיפולי אלקטרוליטי ממוחשב

הטכנולוגיה של חברת ביורמבם מסייעת למטפל להתאים את הטיפול האופטימלי למטופלים. מכיוון שבני אדם שונים זה מזה ישנם מטופלים רבים אשר אינם מגיבים היטב לטיפול

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד